CASSAS Şirketler Topluluğu

CASSAS Şirketler Topluluğu, dış ticaret, yapı endüstrisi, inşaat, savunma sanayi, medikal cihazlar, enerji ve tarım sektörlerinde faaliyet gösteren 9 şirketten oluşmaktadır. Topluluk, yarım asırlık tecrübesiyle birçok projelere imza atmış ve üretimin ve tedarikin her aşamasında sergilediği sistematik yaklaşımlarla süreçlere odaklanmış ve faaliyet alanındaki sektörlerde müşterileri için alternatif çözümler üretmiştir.

CASSAS Şirketler Topluluğu’nun dünyanın dört bir ucundan yurt dışı temsilcilikleri aracılığıyla temin ettiği ürünler, kuruluşundan bu yana sürdürdüğü teknolojik atılımlar, çevreye değer katan yapılar, inşasını başarı ile tamamladığı çarpıcı mimariler, gelecek nesilleri düşünen enerji çözümleri ve iyi tarım çözümleri topluluğun insana ve geleceğe yaptığı yatırımlarının somut örneklerini oluşturur.

CASSAS Şirketler Topluluğu başarısını, üç ana dinamik üzerine yerleştirir.
  • Tecrübeli Liderlerin Deneyim Gücü: Bugüne kadar sektörde başarılı projelere imza atmış, yarım asırlık tecrübeye sahip CASSAS Şirketler Topluluğu liderleri, üretimin ve satışın her aşamasında ‘’ daha iyi için ‘’ çalışmak, kazanmak ve kazandırmak amacını ilke edinmiştir. Aynı zamanda çalışanlarının her zaman yeni ve yaratıcı çözümler bulma konusundaki fikirlerini destekleyerek, deneyimlerini onlarla paylaşır. Bu etkileşimde sağlanan başarı, en fazla müşterilerini etkiler. CASSAS Şirketler Topluluğu sahip olduğu bilgi birikimini iş dünyasında yükselmeyi hedefleyen müşterileri ile paylaşır.
  • Uzman Yönetici Kadrosunun Stratejik Planlama Yeteneği : CASSAS Şirketler Topluluğu’nun birimlerindeki tüm yöneticiler değişen dünya dinamiklerinin yarattığı talepleri yakından takip ederek yenilikçi ve standartların ötesinde çalışma alanları ortaya koyar. CASSAS Şirketler Topluluğu, müşterilerinin yerine düşünerek onların hayatını kolaylaştırır. Çünkü, tüm süreçlere odaklanmak ve alternatif çözümler üretmek için uzman bir yönetim kadrosuna ihtiyaç vardır.
  • Genç ve Aktif Ekibin Pratik, Çözümcü Yaklaşımı: Liderlerinin izinden giden genç ve yaratıcı ekip, şirkete pozitif değer katar. Aynı zamanda CASSAS Şirketler Topluluğu bünyesi, eğitim ve deneyim açısından donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlar, onlara kariyer olanağı da sunar.Ekip, müşterilerini sektördeki son gelişmelerden, gelişmiş teknoloji ürün ve servislerden haberdar eder ve konularının uzmanlarıyla bir araya getirerek fikir alış verişi sağlar.

CASSAS Şirketler Topluluğu, kurulduğu günden bu yana, başta Türkiye ve dünyada ticari alanda fark yaratan projelere imza atar. Liderlerinin sahip olduğu deneyimlerden yola çıkarak tüm dünya standartlarına uygun, güven veren, iş ortaklarının beklentilerini gelecekte de onlara değer katacak kaliteyle karşılamayı kendisine vizyon edinmiştir.

CASSAS Şirketler Topluluğu, kalite politikasından ödün vermez.
  • Teknolojiyi yakından takip eder ve modern çağa uygun ürünler geliştirir.
  • Dış ticaret konusunda tüm idari ve mevzuat şartlarına uyar.
  • Ürünlerinin satış ve satış sonrası takibini yapar ve vadettiği kalitenin arkasında durur.
  • Müşterilerine karşı sadıktır, projeleri söz verilen sürede teslim eder.

CASSAS Şirketler Topluluğu, müşterilerine iş hedefleri doğrultusunda, rekabet güçlerini arttıracak kaliteli gelişmiş ürünler sunar. Özellikle, medikal ve tıbbi ürünler, savunma sanayi, enerji, inşaat, tarım gibi alanlarda her sektörü ayrı ayrı inceler ve araştırma faaliyetlerinden sonra dünyaya açılarak en iyi ürünleri bulup, müşterilerine sunar.